ارائه دهنده خطوط 3000 کیست ؟

 

ارائه دهنده خطوط 3000 کیست ؟

 

پیش از آشنایی با نحوۀ استعلام شماره پیامک 3000 بیایید با ابزار کار یعنی سامانه ارسال اس ام اس آشنا شوید. سامانه ارسال پیام کوتاه نرم افزاری آنلاین و تحت وب برای مدیریت پیامک تبلیغاتی است. یعنی کسب‌وکارها با پنل پیامکی می‌توانند علاوه‌بر ارسال پیامک پاسخ مخاطب را نیز دریافت کنند.

 

پنل‌های پیامکی، خطوط مختلفی از چندین سرشماره دارند که هر کدام توسط یک اپراتور به شرکت‌های ارائه دهندۀ سامانه و کاربرانشان ارائه می‌شود. یکی از این اپراتورها خط 3000 است تا بتوانید برای کسب‌وکارتان یک خط اختصاصی با اعداد انتخابی خودتان از اپراتور مگفا داشته باشید.

 

اپراتور ارائه دهنده خطوط 3000

3000خطوط

مگفا مخفف عبارت مرکز گسترش فناوری اطلاعات است. خطوط ارسال پیامک با سرشمارۀ 3000 را ارائه می‌دهد و البته به عنوان یکی از قدیمی‌ترین اپراتورهای کشور شناخته می‌شود. مگفا شرکتی دولتیست و فقط با اشخاص حقوقی طرف قرارداد است. در واقع شرکت مگفا به عنوان شرکت اپراتور خط 3000 شناخته می‌شود.

 

این شرکت مدعیست که سرعت بالایی در ارسال پیامک دارد، امنیت خطوط را تامین می‌کند، همچنین امکان پردازش هزار اس ام اس در ثانیه را دارد و خدمات منحصر بفردی در حوزۀ پیامک ارائه می‌دهد.

 

مزایایی که این خطوط در اختیار کاربر می‌گذارد:

 

اول از همه اینکه، در حال حاضر خطوط 3000 نیاز به تمدید سالیانه ندارد. البته این ویژگی برای وضعیت فعلی است و ممکن است که در آینده این قانون تغییر کند.

 

خطوط 3000 دلیور بیس است و هزینۀ پیام‌های نرسیده به مخاطب را به حساب کاربر باز می‌گرداند.

 

ارسال پیامک از این خطوط قیمت معقول و مناسبی دارد، همچنین سرعت ارسال از سرشماره 3000 بالاست. همانطور که گفتیم این خطوط امکان پردازش هزار اس ام اس در ثانیه دارد.

 

خطوط 3000 قابلیت ارسال لینک را دارد. در نتیجه کاربر به راحتی می‌تواند آدرس سایت یا پیج صفحۀ اینستاگرامش را به صورت انبوه برای تعداد زیادی از مشتریان ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید