ارزشمند ترین روش های تبلیغات با پیامک

ارزشمند ترین روش های تبلیغات با پیامک
ارزشمند ترین روش های تبلیغات با پیامک

 

ارزشمند ترین  روش های تبلیغات با  پیامک

 

اگر صاحب کسب‌وکار خودتان هستید، حتماً به تبلیغات فکر می‌کنید یا بودجه‌ای مشخص را به این کار اختصاص دادید. شاید هم دربارۀ بازاریابی پیامکی شنیدید  و برای دریافت سامانه ارسال پیام کوتاه درخواست داده باشید. در این صورت است که باید حتماً دربارۀ روش های بازاریابی اس ام اسی بدانید و به‌خوبی با اصول اس ام اس مارکتینگ آشنا شوید.

 

امروز می‌خواهیم مفصل دربارۀ روش های بازاریابی پیامکی صحبت کنیم تا هم با هزینۀ مقرون‌به‌صرفه بتوانید حسابی تبلیغات کنید، هم با مشتریانتان همیشه در ارتباط باشید و برای جشنواره‌های فروش به آن‌ها اطلاع دهید. پس برای آشنایی با این روش‌ها در ادامه با ما همراه باشید.

 

روش های بازاریابی اس ام اسی

تابه‌حال به روش های بازاریابی اس ام اسی فکر کردید؟ تقریباً برای همۀ ما این روزها پیام‌های تبلیغاتی مختلفی فرستاده می‎‌شود. این پیام‌ها چه نکات مهم و جذابی دارند که توجه شما را به یک برند مشخص جلب می‌کند؟ اگر با یک اس ام اس به خرید ترغیب شدید یا مشتری فروشگاهی شوید، باید گفت که این روش تبلیغاتی روی شما هم تاثیر داشته است. حالا چطور؟

 

ساده بنویسید

قانون طلایی در روش های بازاریابی اس ام اسی اینست که کوتاه، ساده، مستقیم و البته جذاب بنویسید. برای نوشتن متن ساده و جذاب پیامک تبلیغاتی، از کلمات تاثیرگذاری مثل تخفیف، جشنواره، فروش فوق‌العاده استفاده کنید و حتماً برای مشتری زمان خرید تائید کنید.

 

مثلاً مهلت خرید تا “آخر دی ماه، تا آخر هفته یا فقط امروز” تاثیرگذار است. از طرف دیگر بد نیست که گاهی اوقات پیشنهادات ویژه مثل ارسال رایگان هم به مشتری ارائه دهید.

 

حتماً خودتان را معرفی کنید.

در متن پیامک حتماً خودتان را معرفی کنید. نام فروشگاه، لینک سایت یا پیج اینستاگرام، شماره تلفن با فرمت درست پیامکی از چیزهایی است که باید حتماً در متن اس ام اس نوشته شود. راستی نگران ارسال لینک هم نباشید، چون با خط 3000 و 50004 می‌توانید برای مشتری لینک بفرستید.

در مقاله های بعدی روش های دیگری را برایتان خواهم گفت…

دیدگاهتان را بنویسید