بازاریابی پیامکی نگرانی صاحبین کسب و کار 

 

 

 

با وجود تاثیرات بسیار مثبتی که بازاریابی پیامکی دارد، کسب و کارهای زیادی وجود دارند که با شنیدن نام بازاریابی پیامکی نگران می­شوند و فکر می­کنند این نوع بازاریابی دیگر منسوخ شده و صرف هزینه برای آن نامعقول است. بازاریابی پیامکی که از طریق پنل پیامک انجام می­شود مثل هر تبلیغاتی نیازمند آن است که با انتخاب حرفه ای و درستی همراه باشد. ما در اینجا به مهم ترین دغدغه های صاحبین کسب و کار برای استفاده نکردن از سامانه های پیامکی می­پردازیم و با اطمینان می گوییم که با انتخاب یک پنل پیامک تخصصی و رعایت کردن خط قرمز مخاطبان، می توان بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی گرفت.

 

کار با پنل پیامکی پیچیده است و من بلد نیستم با آن کار کنم

 

سامانه پیامک با ساده سازی پروسه ثبت نام، این امکان را فراهم کرده که تنها با داشتن یک سیستم و اینترنت به راحتی می توانید شروع به بازاریابی و ارتباط با مشتریان خود کنید. علاوه بر تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته که از ابتدای ثبت نام همراه شما هستند، ویدئو های آموزشی برای استفاده آسان از قسمت های مختلف سامانه آماده شده و در سایت قرار گرفته است.

 

وقت کافی برای مدیریت تبلیغات را ندارم

 

موفق ترین کسب و کارها همیشه یک راه ارتباطی مستقیم برای ارتباط مشتریان خود در نظر می­گیرند، کدام راه راحت تر و سریع تر از پیامک؟ استفاده از سامانه پیامکی یک و تیر و دو نشان است، هیچ کس به اندازه خودتان مخاطبان شما را نمی­شناسد، بانک جامع شماره تلفن ها به تفکیک مشاغل، کدپستی، رده سنی و جنسیت و … برای شما در پنل قرار داده شده و تنها با مشخص کردن مخاطب مورد نظر خود، می­توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. همچنین امکان ارسال پیامک های مناسبتی  برای ارتباط با مشتریان خود را دارید.

 

از تبلیغات پیامکی استفاده کرده ام اما نتیجه نگرفته ام

 

استفاده تبلیغاتی از پیامک به دلیل استفاده عمومی از آن، گاها اشتباه گرفته می­شود، در بازاریابی پیامکی نکات بسیار ظریفی در متن و زمان پیامک باید لحاظ شود تا پیامک تاثیرگذاری خود را داشته باشد. بازاریابی پیامکی از این نظر که به راحتی توسط مخاطبان دیده می­شود یک قدم شما را به جلو پرتاب می­کند اما فراموش نکنید برای پیروز شدن در میدان پیامک های گسترده تبلیغاتی باید متفاوت و جذاب باشید. برای اینکه این نکات را بدانید و اجرا کنید اینجا کلیک کنید. (لینک به بلاگ در تبلیغات پیامکی فرصت بسیار کم است)

 

اکثر مردم دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند و نمیشود از این نوع تبلیغات استفاده کرد

 

دلیل اینکه برخی از کاربران خطوط خود را بلک لیست کرده اند، ارسال پیامک های تبلیغاتی به صورت اسپم است. به همین دلیل توصیه می­کنیم حتما به مخاطبان هدف خود پیامک انبوه ارسال کنید نه به حجم گسترده ای از مردم! برای ارسال پیامکی که به خطوط بلک لیست هم ارسال شود (به این صورت که به مشتریانی که شماره خود را در اختیار شما قرار داده اند پیامک ارسال کنید) هم راهکاری وجود دارد و آن ارسال از خطوط خدماتی است. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما اس ام اس سر بزنید.

 

نصف هزینه ای که میشود بی فایده است چون به خطوط بلک لیست میخورد

 

این طرز تفکر به دلیل تعرفه send base (هزینه بر اساس پیام ارسالی) که خیلی از سامانه ها در نظر گرفته اند به وجود آمده است. شما باید سامانه ای را انتخاب کنید که تعرفه پیامک ارسالی آن به صورت دلیوربیس (هزینه بر اساس پیام رسیده به مخاطب) محاسبه شود، در این صورت فقط هزینه پیامکی را می پردازید که صد در صد به دست مخاطب رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید