با پنل پیامک اتومبیل‌های خود را سریع تر بفروشید!

با پنل پیامک اتومبیل‌های خود را سریع تر بفروشید!
با پنل پیامک اتومبیل‌های خود را سریع تر بفروشید!

با پنل پیامک اتومبیل‌های خود را سریع تر بفروشید!

 

فروشندگی خودرو یکی از آن مشاغلی است که موفقیتش نیاز به یک فروشندۀ متخصص و متمرکز دارد. لازم است که شما بتوانید با زبان خود مشتری را نگاه دارید و او را به خرید یک خودرو ترغیب کنید. در حال حاضر تقریباً هر محصول که بتوان تصور کرد به صورت اینترنتی قابل خرید است. اما فروشندگان ماشین همچنان روش‌های قدیمی و مستقیم را ترجیح می‌دهند. برای چنین معاملۀ کلانی لازم است که دو طرف یکدیگر را حضوری ملاقات کنند. با این حال، حتی اگر اینترنت به کمک اتوگالری شما نمی‌آید. پیامک می‌تواند برای فروش ماشین‌های بیشتر به شما یاری دهد. در ادامه، داستان استفادۀ موفقیت‌ آمیز از پیامک برای فروش خودرو را برایتان بازگو می کنیم.

 

زمانی  پیش، یک فرشندۀ خودروهای مزدا، یک پیشنهاد پیامکی را به لیست 5500 نفره از شماره‌ های خود ارسال کرد و به آنها یک حراج دو روزه را اطلاع رسانی کرد. تمام کاری که دریافت‌کنندگان این پیام باید انجام می‌دادند این بود که در جواب آن کلمۀ “مزدا” را ارسال کنند.  به این ترتیب شامل تخفیف‌های ارزشمندی شوند که این فروشنده در نظر گرفته بود.

 

در نهایت، 79 نفر از این لیست، یا این کلمه را به فروشنده ارسال کرده بودند. یا حداقل با فروشنده تماس گرفته بودند تا اطلاعات بیشتری بدست آورند. در نتیجۀ این تلاش‌ها، فروشندۀ مذکور موفق شد ظرف 2 روز 23 خودرو به فروش برساند. رقمی که اکثر مدیران فروش حاضرند برای رسیدن به آن خودشان را بکشند.

 

سادگی یک پیامک

سادگی یک پیامک، تمرکز روی برندینگ و یک محدودیت زمانی آن نکاتی بودند که ثابت کردند برای نزدیک شدن به فروش یک دوجین ماشین در دو روز کافی هستند. تصور کنید که چند تا از محصول شما به فروش می‌رسد و البته چند نفر هم به اشتراک شما می‌پیوندند تا پیامک‌های بعدی شما را دریافت کنند. زمان بسیار اهمیت دارد، بنابراین بازاریابی پیامکی خود را همین الان آمادۀ ارسال کنید!

 

سادگی یک پیامک، تمرکز روی برندینگ و ایجاد یک محدودیت زمانی آن نکاتی بودند که رعایت آنها برای رسیدن به این تعداد فروش کافی بوده است. اما قسمت فوق‌العاده این است که شما می‌توانید برنامۀ تبلیغاتی خود را طوری تنظیم کنید. که بتوانید یک لیست از شماره تلفن علاقه‌مندان به خرید خودرو را هم بدست آورید و در نتیجه برای تبلیغات آینده آمادگی لازم را داشته باشید. زمان هنوز در حال از دست رفتن است. پس بهتر است از هم‌اکنون شروع کنید.  

با استفاده از روش بالا با  پنل پیامک میتوانید اتومبیل‌های خود را سریع تر بفروشید و نتایج بهتری از برندینگ و فروش خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید