تفاوت ارتباط و بازاریابی پیامکی

 

تفاوت ارتباط و بازاریابی  پیامکی چیست ؟

ما دربارۀ بازاریابی پیامکی صحبت می کنیم، اما نباید برادر بازاریابی پیامکی را فراموش کنیم، ارتباط پیامکی. بازاریابی پیامکی روش تبلیغاتی بسیار مناسبی برای صاحبان تجارت های کوچک است که از طریق آن می توانند کسب و کار خود را گسترش دهند. در سوی دیگر ماجرا، از پیامک برای ارتباط با تودۀ عظیمی از افراد استفاده می شود. مثلا مساجد و مراکز مذهبی از پنل اس ام اس استفاده می کنند، همچنین شرکت هایی که  برای ارتباطات و هماهنگی از پیامک استفاده می کنند.

 

اکنون  حال از کجا بدانید که کدام یک از این دو روش برای شما کاربرد دارد؟

ابتدا سوال زیر را از خود بپرسید:

 

آیا من برای مشتریان خود تخفیف ارسال می کنم یا تنها اطلاعاتی را با آنها به اشتراک می گذارم؟

 

اگر شما می خواهید که برای مشتریان خود پیشنهادات ویژه ارسال کنید، بازاریابی پیامکی روش مورد علاقه شما خواهد بود. اما، اگر فقط می خواهید که پیامک هایی حاوی اطلاعات مهم یا اطلاعیه را برای تعداد زیادی از مردم ارسال کنید، ارتباط پیامکی راهکار بهتری برای شما خواهد بود.

 

مطمئنا هر دوی این روش ها از طریق یک پنل صورت می گیرند. برای این که مفهوم این دو متد را بیشتر درک کنید، تفاوت ارتباط و بازاریابی  پیامکی از هر کدام برایتان یک مثال می زنیم تا شما متوجه شوید کدام روش برایتان مناسب است

 

ارتباط پیامکی

مراسم عزاداری ظهر عاشورا  ساعت 11 در نمازخانه دانشگاه شهید بهشتی 

 

همانطور که می بینید، بازاریابی پیامکی بر روی پیشنهادی که ارائه می کند تمرکز دارد، در حالی که مثال دوم تنها در حال به اشتراک گذاری اطلاعات است. فرقی ندارد که از کدام روش استفاده می کنید، همیشه با مشتریان خود صادق باشید. هیچ وقت به صورت همزمان از این دو روش استفاده نکنید. این کار اعتبار خبرنامه پیامکی شما را از بین می برد

 

بازاریابی پیامکی

تولد سه  سالگی فروشگاه  را جشن می گیریم! امروز به ما سر بزنید و با نشان دادن این پیامک یک 30 درصد تخفیف  مهمان ما باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید