پنل پیامکی شرکت‌های حمل‌ونقل

جزئیات و ریزه‌کاری‌هاست که هویت یک برند را مشخص می‌کند و نام آن برند را در ذهن مشتریان زنده نگه می‌دارد. برای شما که کسب‌وکارتان مربوط به حمل و نقل است، حالا هر نوع آن که می‌خواهد باشد از تاکسی‌ها، نرم‌افزارهای تاکسی‌رانی، شرکت‌های باربری و تمام موارد از این قبیل، هیچ چیزی مانند ارسال پیامک مشتریان شما را خوشحال نمی‌کند. تکرار می‌کنم داشتن یک پنل اس ام اس قابلیت فوق‌العاده‌ای برای مشتریان شما دارد. داشتن یک پنل اس ام اس برای شرکت‌های حمل‌ونقل از نان و خیار شب واجب‌تر است.

 

مزایای اس ام اس برای سرویس‌های حمل و نقل

 

اصولا تمام مشتریان حمل‌ونقل نیاز دارند که در لحظۀ درست به آنها اطلاعات درست داده شود. در حقیقت دقایق در این بیزینس فوق‌العاده تعیین کننده است و اگر اطلاع‌رسانی دیر صورت بگیرد، دیگر هیچ فایده‌ای ندارد. حتما می‌دانید که از پیامک هیچ‌راه‌حل بی‌واسطه‌تر و سریع‌تری وجود ندارد.

 

از طرف دیگر خود شما هم دلتان نمی‌خواهد که با ترافیک تماس آدم‌هایی مواجه شوید که لحظه به لحظه می‌خواهند بدانند چه زمان بار به دستشان می‌رسد؛ چرا که کلی پرسنل باید استخدام کنید. پیامک راه‌حل ارزان‌تر و فوق‌العاده تری نیست؟

 

پرداخت‌ها را از طریق اس ام اس کنترل کنید

 

بحث حساب‌کتاب‌ها عموما برای تمام شرکت‌ها و کسب‌وکارها از زمان و هزینۀ زیادی می‌برد. با داشتن یک پنل اس ام اس بار این مسئولیت دشوار و خسته‌کننده را روی دوش پنل اس ام اس بیاندازید. اگر از نرم‌افزار حسابداری استفاده می‌کنید، به راحتی می‌توانید این نرم‌افزار را به پنل اس ام اس خود متصل کنید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به مقالۀ همه چیز دربارۀ اتصال نرم‌افزار حسابداری به پنل پیامک مراجعه کنید.

 

اس ام اس تنها چیزی است که مشتریان شما می‌خوانند

 

عموما نحوۀ ارتباط شرکت‌های حمل‌ونقل و تاکسی‌رانی‌ها با مشتریان خود یک فرآیند قدم به قدم است. منظور من از این حرف چیست؟ در حقیقت مشتریان شما نیاز دارند که در هر مرحله‌ای که بخشی از کارشان انجام می‌شود، از انجام آن مطلع باشند. مثلا اینکه بارشان از مبدا تحویل گرفته شده، یا مادرشان به مقصد رسیده است. آژانس شان تا 10 دقیقه دیگر می‌رسد و تمام چیزهایی از این قبیل..

 

هر کدام از این مراحل فرصتی برای کسب‌وکار شماست که با مشتریان خود درگیر شوید و ارتباطتان را با آنها تقویت کنید. با استفاده از پنل اس ام اس آنها را در هر لحظه از جزئیات آگاه کنید. این کم‌هزینه‌ترین روش برای تمام شرکت‌های حمل‌ونقل و تاکسیرانی است که تصویر مثبت و جذابی از برند خود در ذهن مشتریان بگذارند.

 

به آژانسی فکر کنید که تاخیر را با اس‌ام‌اس به شما گزارش می‌دهد و شما لازم نیست ده دقیقه در گرما و سرما به انتظار ماشین بایستید و چند بار با دفتر تماس بگیرید. به باربری فکر کنید که لحظۀ تحویل بار را به شما گزارش می‌دهد و شما را از هول و نگرانی باری که نرسیده است در می‌آورد و خیلی موارد دیگر …

 

آن پیامک فقط 10 تومن هزینه دارد، اما هزاران برابر برای برند شما ارزش کیفی دارد. چرا که به وقت و زمان مشتریان خود اهمیت می‌دهید و هیچ چیز  مانند این آنها را خوشحال نمی‌کند. شما برای وقت و اعصاب مشتریانتان ارزش قائلید.

 

فرصت‌هایی که پیشنهاد می‌ شود اس ام اس ارسال کنید:

 

وقتی سفارششان ثبت شد، یا از شما تقاضای ماشین کردند، یک پیامک بفرستید.

با پیامک مدت زمان تخمینی که انجام کار آنها طول می‌کشد.

هنگامی که سفارش آنها در راه است با یک پیامک آنها را مطمئن کنید. (بیشتر در مورد باربری‌ها صادق است)

هنگامی که کار مشتریان به پایان می‌رسد. بار تحویل داده می‌شود و یا مسافر به مقصد می‌رسد. یک پیامک نهایی بفرستید.

البته آخرین مرحله که کار تمام شده است را می‌توانید با ارسال ایمیل هم پوشش دهید. اما در سایر مراحل پیامک با نرخ دیده‌شدن 93% بهترین گزینه برای ارتباط بی‌واسطه و سریع با مشتریان شماست. می‌دانید که اس ام اس‌ها در کمتر از 3 دقیقه خوانده می‌شوند.

 

مزایای اس ام اس برای شرکت حمل و نقل

 

در پایان از مشتریان خود نظرسنجی کنید.تقریبا این مهم‌ترین مرحلۀ کار شماست. در مورد تک تک مراحل از مشتریان خود نظرسنجی کنید. در مورد اینکه چه سوالاتی در نظرسنجی می‌توانید بپرسید هم به مقالۀ 5 سوال اساسی برای نظرسنجی مراجعه کنید.

پیشنهادات ویژۀ خود را از طریق پیامک برای مشتریان خود ارسال کنید

سرتان خلوت شده و به مشتریان بیشتری نیاز دارید؟ سریع دست به کار شوید. یک تخفیف ویژه بگذارید، یک مسابقه پیامکی راه بیاندازید و یا یک پیشنهاد فوق‌العاده بدهید. خواهید دید که از پیشنهادتان چه استقبالی می‌شود. فقط دقت کنید که پیشنهاد ارزشمندی به مشتریان خود ارائه دهید.

 

سخن پایانی

 

بازاریابی پیامکی برای کسب‌وکارهای  حمل‌ونقل و تاکسی‌رانی تاثیر فوق‌العاده‌ای دارد. چرا که در این بیزینس‌ها بیشترین چیزی که برای مشتری اهمیت دارد، منظم بودن و آگاه بودن مشتری از وضعیت است. با سامانه پیامکی به تمام بخش‌ها نظم دهید و مشتری را از تماس‌های مکرر راحت کنید. همین کار به ظاهر پیش‌پاافتاده زمین تا آسمان شما در بازار رقابت جابه‌جا می‌کند. یکی از مهم‌ترین دلایل فراگیر شدن اپلیکیشنی مانند اسنپ همین بود که در لحظه می‌توانستی ببینی که راننده کجاست، چه زمان می‌رسد و مقصد کی تمام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید