دانستی یک سامانه پیامکی و نحوه کار با آن

 

قصد داریم دانستی یک سامانه پیامکی و نحوه کار با آن درباره بازاریابی از طریق سامانه ارسال پیامک اطلاعاتی را در اختیار شما بگذاریم و  بگوییم چرا برای رونق کسب و کار خود به سامانه پیامک  نیاز دارید. اگر مایلید در زمینه شغل و خدماتی که در حال ارائه آن هستید، به کمک شیوه های جدید خدمات تان را بالاتر ببرید.

 

حتما گزینه بازاریابی پیامکی یا بهتر است بگوییم بازاریابی از طریق سامانه ارسال اس ام اس به گوشتان خورده است. بازاریابی پیامکی در نظرسنجی ها یکی از مدرن ترین و کارآمدترین شیوه های تبلیغات پربازده در سال های اخیر معرفی شده است. امروزه بسیاری از اهالی کسب و کار در دنیا، با خرید سامانه ارسال پیامک کسب و کارشان را توسعه می دهند.

 

برای بررسی بهتر تر و دقیق تر سامانه ارسال پیامک ، ابتدا با هم ماهیت اس ام اس مارکتینگ را مورد بررسی قرار دهیم.

 

اس ام اس مارکتینگ 

 

این نوع بازاریابی که با کاهش درگیری نیروی انسانی و کاهش هزینه همراه است، به منظور تبلیغات شما و همچنین معرفی خدمات یا محصولاتی که ارائه می دهید به مخاطبانتان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

عوامل مهم دیگری مانند صرفه جویی در زمان نیز، از مواردی هست که در نتیجه استفاده از این نوع بازاریابی به دست خواهد آمد.

 

جالب است بدانید که یکی از موثرترین اثرگذاری های خرید سامانه ارسال پیامک این است که شما با این روش، می توانید کاملا هوشمندانه اقدام به جلب مشتری و مخاطب جدید برای اهداف کسب و کارتان داشته باشید. علاوه بر آن میتوانید ارتباطی مثبت و موثر نیز با مخاطبینتان برقرار کنید.

 

چرا اس ام اس مارکتینگ:

 

تمامی کسب و کارها نیاز به فروش بیشتر دارند، برای رسیدن به این هدف ۲ کار را نباید فراموش کنید:

 

۱_ مشتریان فعلی خود را دریابید و وفادار کنید. شاید جالب باشد بدانید آمارها نشان داده‌اند که ۴۰% از درآمد ثابت ماهیانۀ شما توسط مشتریان وفادار تان تامین می‌شود.

 

۲_ همواره در حال جذب مشتریان جدید برای خود باشید. بدون جذب مشتریان جدید، شما هیچوقت نمی‌توانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

 

بازاریابی پیامکی یا همان اس ‌ام‌ اس مارکتینگ ، راهکاری است که می‌تواند در هر دو مورد به شما کمک کند. با پیروی از اصول درست ، پیامک می‌تواند به یکی از ساده‌ترین ، موثرترین و البته، کم‌هزینه‌ترین روش‌های بازاریابی شما تبدیل شود

 

کدام استراتژی اس ام اس مارکتینگ برای شما بهتر است؟

 

شما می‌توانید به دو روش به بازاریابی پیامکی بپردازید:

 

تبلیغات انبوه با پیامک

در این روش، شما پیامک تبلیغاتی را به بازار هدف خود ارسال می‌کنید ، اما نمی‌توانید مطمئن باشید که دریافت‌کنندگان این پیامک ، به محصول یا خدمات شما علاقه‌مند هستند یا خیر.

 

بازاریابی اجازه‌ای با پیامک

 

در این روش ، شما پیامک خود را به کسانی ارسال می‌کنید که در خبرنامه پیامکی یا باشگاه مشتریان شما عضو شده باشند و تمام آنها با میل خود اقدام به دریافت پیامک‌های شما نموده‌اند

 

در ادامه متن، شما را با سایر خدمات و کاربرد هایی که یک سامانه پیامک به شما ارائه خواهد داد آشنا خواهیم ساخت. همچنین بررسی خواهیم کرد که چرا سامانه پیامکی شیوه ای موثر در بازاریابی شده است.

 

خدماتی که یک سامانه ارسال اس ام اس در اختیارتان خواهد گذاشت:

_ پروسه تبلیغاتی و معرفی محصولات یا خدمات شما به مشتریان و جذب مشتری

 

_ اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه ها و پیشنهادات و انتقادات

 

_ نظرسنجی از مخاطب

 

_ برگزاری مسابقات

 

_ ارائه و اعلام تخفیفات ویژه

 

_ اعلام مناسبت ها و تاریخ های مهم مانند اعیاد، انواع تبریکات و تسلیت ها

 

اینها چند مورد از کاربری های گوناگون استفاده از سامانه ارسال اس ام اس یا سامانه پیامکی بودند. طبیعتا اگر شما نیز بنا بر شغل و اهداف کاری تان به استفاده از سامانه پیامکی نیاز داشته باشید، حتما متوجه بازدهی قابل توجه و استفاده های مفید سامانه پیامکی در کسب و کار و کاربری مورد نظر تان خواهید شد.

 

چرا با هر کسب و کاری باید سامانه پیامکی داشته باشیم؟

 

با توجه به تغییر شکل مسیر تبلیغات و بازاریابی در دنیای اقتصاد امروزی، دلایل بسیاری وجود خواهد داشت که شما را به سمت بازاریابی دیجیتال یا اصطلاح بسیار معروف ” بازاریابی پیامکی” هدایت می کنند، اما شاید بخواهید مهمترین این دلایل را برای استفاده و خریداری سامانه ارسال پیامک بدانید. به همین منظور توجه شما را به موارد ذکر شده در بخش زیر جلب می نماییم:

 

_ بازدهی قابل توجه و مثبت در بازه ی زمانی کوتاه تر در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی

 

_ در بر داشتن هزینه کمتر در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی

 

_ صرفه جویی در نیروی انسانی برای تبلیغات

 

_دسترسی سریع مخاطبان

 

_ سرعت بالا در تبلیغات

 

_ مدیریت آنلاین

 

_ پوشش دهی مخاطبان بیشتر در براببر هزینه کمتر

 

_ ارائه تبلیغاتی هدفمند و برنامه ریزی شده

 

_ ایجاد ارتباطی مثبت و موثر با مخاطب

 

_ نداشتن محدودیت در زمان و حجم ارسال

 

_ صرفه جویی در زمان و هزینه

 

اگر به موارد اشاره شده در بالا توجه کافی را کرده باشید مسلما متوجه خواهید شد که در بر داشتن چنین مزایایی یکی از خواسته ها و انتظارات بزرگ هر کارفرما و کارآفرینی برای تبلیغات و معرفی محصول، خدمات و کسب و کارش می باشد که این امکان فقط با استفاده از خرید سامانه پیامک امکان پذیر است.

 

روشی که به آسانی و با کمترین نیاز به دخالت نیروی انسانی بتواند از پس تبلیغاتی هدفمند و پر سود برآید و نتیجه کار و سود پایانی را دچار وضعیتی صعودی کند، تمام این موارد چیزی ست که سامانه پیامکی در اختیار شما خواهد گذاشت.

 

بنابراین اگر به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده اقدام به خرید سامانه ارسال پیامک برای اهداف کاری تان نمایید، خواهید دید که چطور  می تواند نیاز های شما و مخاطب را به طور همزمان پوشش داده و نتیجه مطلوبی را برایتان به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید