روش های تبلیغات با پیامک

ارزشمند ترین روش های تبلیغات با پیامک
ارزشمند ترین روش های تبلیغات با پیامک

 

ارزشمند ترین  روش های تبلیغات با  پیامک

 

اگر صاحب کسب‌وکار خودتان هستید، حتماً به تبلیغات فکر می‌کنید یا بودجه‌ای مشخص را به این کار اختصاص دادید. شاید هم دربارۀ بازاریابی پیامکی شنیدید  و برای دریافت سامانه ارسال پیام کوتاه درخواست داده باشید. در این صورت است که باید حتماً دربارۀ روش های بازاریابی اس ام اسی بدانید و به‌خوبی با اصول اس ام اس مارکتینگ آشنا شوید.

 

می‌خواهیم مفصل روش های بازاریابی پیامکی  دیگری صحبت کنیم تا هم با هزینۀ مقرون‌به‌صرفه بتوانید حسابی تبلیغات کنید، هم با مشتریانتان همیشه در ارتباط باشید.

 

پیشنهادهای شگفت‌انگیز

شاید تابه‌حال برایتان پیام‌های زیر آمده باشد:

 

با نشان دادن این پیامک، 15٪ تخفیف ویژه سفارش غذا را دریافت کنید

با استفاده از کد تخفیف OFF 25 از 25 درصد تخفیف روی کالکشن پوشاک بهاره برخوردار شوید

همه این موارد پیشنهادهای شگفت‌انگیز و خوبی هستند که اگر به عنوان اس ام اس برای مشتری ارسال شوند. هم نام برند را در ذهنش ماندگار می‌کنند و هم او را به خرید وسوسه می‌کنند. این روزها اسنپ مارکت و فروشگاه اینترنتی کورش از همین روش، یعنی ارسال پیشنهاد ویژه خرید با اس ام اس مشتریان را برای خرید بیشتر ترغیب می‌کنند.

 

ارسال انبوه ارسال انبوه

یکی از مهم‌ترین روش های بازاریابی اس ام اسی ارسال پیامک انبوه به مشتریان مختلف است. با ارسال انبوه شما به مشتریان زیادی دسترسی دارید و می‌توانید آن‌ها را به مشتریانی همیشگی تبدیل کنید.

 

معمولاً اخبار افتتاحیۀ یک مجموعه، اطلاع‌رسانی‌های مهم، تغییر ساعت کار، ارسال لینک برای خرید مستقیم، به صورت پیامک انبوه برای مشتری ارسال می‌شود.

 

پیامکتان را شخصی‌سازی کنید

پنل‌های پیامکی ابزار مهمی را برای شخصی‌سازی پیام در اختیارتان قرار می‌دهند تا بتوانید مشتری را با نام خودش صدا کنید:

 

احسان عزیز

سلیقه شما کدومه؟

25% تخفیف ویژه سفارش پرطرفدارترین شیرینی ها از اسنپ فود

فقط تا شنبه 4 بهمن

 

پس اگر دفترچه تلفنی از شمارۀ مشتریان قدیمی را دارید، پیشنهاد می‌کنم برای جلب توجه آن‌ها حتماً این روش را امتحان کنید.

ارسال منطقه‌ایSend regional

ارسال پیامک منطقه‌ای از آن روش های بازاریابی اس ام اسی است که نباید آن را دست‌کم بگیرید. شما با این روش می‌توانید برای هر منطقه که دوست دارید، پیامک تبلیغاتی بفرستید، به‌صورت ویژه روی برخی محله‌ها بیشتر تبلیغ کنید، شرایط ارسال رایگان را برای محله‌های نزدیک‌تر ارائه دهید و خلاصه از بهترین ابزار تبلیغاتی استفاده کنید که تقریباً جای دیگری پیدا نمی‌کنید.

 

شرایط ارسال منطقه‌ای برای شهرهای بزرگی مثل تهران، مشهد، اصفهان و … به‌صورت ارسال از روی نقشه است. برای شهرهای کوچک‌تر هم می‌توانید از ارسال منطقه‌ای با کدپستی استفاده کنید.

 

ارسال به بانک اصناف و مشاغل

ارسال پیامک به اصناف و مشاغل هم پیشنهاد بعدی ما به عنوان یکی از روش های بازاریابی اس ام اسی برای مشاغلیست که با گروه‌های خاصی همکاری دارند. در این قسمت شما می‌توانید برای مشاغل مورد نظرتان در استان‌های مختلف پیامک بفرستید. هر کدام از این مشاغل خود به چندین شاخۀ دیگر تقسیم می‌شوند تا جامعۀ هدفتان کوچک‌تر شود و بتوانید فقط برای کسانی که به کالا و خدمات شما نیاز دارند، تبلیغات کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید