سامانه پنل اس ام اس

سامانه پنل اس ام اس
سامانه پنل اس ام اس

سامانه پنل اس ام اس

 

سامانه پنل اس ام اس یا سامانه پیامک یک نرم‌افزار آنلاین و تحت وب برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت است. سامانه پیام کوتاه از طریق api به پنل پیامک مخابرات متصل می شود. سامانه پیام کوتاه به شما اجازه می دهد بدون نیاز به خرید سخت افزار بتوانید پیامک ارسال نمایید. این پیامک می توانید پیامک تبلیغاتی باشد یا اینکه پیامک شما به صورت خودکار از طریق وب سرویس ارسال شود.

 

با خرید سامانه پیام کوتاه قابلیت های متنوع برای ارسال پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد و به شما اجازه ارسال پیامک می دهد. اگر هنوز در مورد خرید سامانه پیامک مردد هستید، کاربردهای سامانه پیامک را مطالعه نمایید.

 

به طور کلی سامانه پیامک به شما اجازه ارسال پیامک گروهی و انبوه می دهد یا اینکه شما می توانید پنل پیامک را به سایت، اپلیکیشن، حسابداری و… متصل کنید تا پیامک به صورت اتوماتیک و خودکار ارسال شود.

 

در سامانه پیامک بانک شماره موبایل مختلف به تفکیک شهر و استان، منطقه و پیش شماره، کد پستی و… را در اختیار شما قرار میدهد. همچنین شما می توانید از طریق فایل اکسل یا ارسال پیامک به مخاطبین گوشی نیز sms ارسال نمایید. یا می توانید پنل پیامک را از طریق وب سرویس اس ام اس به سایت یا حسابداری متصل کنید تا به صورت خودکار پیامک ارسال شود.

 

بنابراین سامانه پیامک کوتاه یک نرم افزار اینترنتی و تحت وب است که به شما اجازه ارسال پیامک از طریق اینترنت را می دهد و شما با خرید سامانه پیام کوتاه نام کاربری و رمز دریافت می کنید که می توانید وارد سامانه پیامک شوید و پیامک ارسال نمایید.

 

در پنل پیامکی قابلیت های متوعی برای ارسال پیامک وجود دارد. هر جای صحبت از پیامک باشد مطمئن این پیامک به واسطه پنل پیامک ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید