سرمایه خود را از بین نبریم!

بدون شک شما نیز می دانید که ما از طرفداران پر و پا قرص بازاریابی پیامکی هستیم. با این حال، هیچ وقت به شما توصیه  نمی کنیم که تمام سرمایه خود را بر روی یک ابزار تبلیغاتی سرمایه گذاری نمایید. به عنوان بازاریابان حرفه ای، شاید ما اولین فردی باشیم که این موضوع را با شما در میان می گذاریم. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک بهتر است بدانید انجام این کار برای تجارتتان بسیار مضر است. سرمایه گذاری روی یک روش تبلیغاتی می تواند کسب و کار شما را نابود کند، مخصوصا در هنگام نوسان بازار. شما باید از همۀ روشهای تبلیغاتی استفاده کنید زیرا هر کدام از روشهای تبلیغاتی مزایایی نسبت به دیگر روش ها دارند.

 

از روش تبلیغاتی متنوع استفاده کنید

 

هیچ وقت تمام  سرمایه خود را در یک جا هزینه نکنید. همچنین لازم نیست که در همه جا سرمایه گذاری کنید. برای اینکه از تبلیغات خود نتیجه بگیرید، باید به مقداری هزینه کنید که کافی باشد. نه کم و نه زیاد. به همین دلیل است که از نظر ما، استفاده از سه روش تبلیغاتی کاملا معقولانه است.

 

مشتریان  و علایق شان خود را بشناسید 

 

اگر مشتریان شما و بازار هدفتان، افراد مسن و سالمند هستند، لزومی ندارد که همۀ وقت و انرژی خود را بر روی شبکه های اجتماعی قرار دهید. البته منظور ما این نیست که این روش اصلا موثر نیست، منظور این است که بهترین گزینه تبلیغاتی نیست. برای اینکه بهترین گزینه را برای مشتریان خود انتخاب کنید، از خود بپرسید “سریعترین، راحت ترین و مقرون به صرفه ترین راه چه راهی است؟”. همچنین، همیشه سعی کنید که مشتریان با صلاحیت را به سمت خود جذب نمایید. هیچ وقت برای افرادی که چندان علاقه ای به استفاده از محصولات یا خدمات شما ندارند، هزینه ای انجام ندهید. بهتر است همیشه با آگاهی برای تجارت خود تصمیم بگیریم.

 

محاسبه سود هر روش تبلیغاتی 

 

آیا بازاریابی پیامکی مقرون به صرفه است؟ کاملا. حتی برخی از سامانه های پیامکی پنل های خود را به رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. با همه این توصیفات، شما باید سود حاصل خود را محاسبه نمایید. در غیر اینصورت چگونه خواهید فهمید که روش تبلیغاتی تان نتیجه بخش است یا خیر؟ مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک، اجرای این کار کاملا ضروری است. برای انجام این کار می توانید آمارهای داده شده در پنل کاربری خود استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید