قابلیت‌های پنل اس ام اس

قابلیت‌های پنل اس ام اس
قابلیت‌های پنل اس ام اس

 

قابلیت‌های پنل اس ام اس

 

با استفاده از یک سامانه پیام کوتاه شما می‌توانید به تعداد بالا پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما قادر هستید بر اساس سن و جنسیت، محله و منطقه، استان و شهر و… پیامک ارسال کنید، اگر می‌خواهید از تمامی روش‌های ارسال اس ام اس مطلع شوید. لطفا صفحه ارسال پیامک تبلیغاتی را مطالعه نمایید.

 

شما با توجه به کسب‌وکار خود به بانک شماره‌های متفاوتی نیاز دارید. برای مثال یک آرایشگاه زنانه تنها به مشتریان زن نیاز دارد و ارسال پیامک تبلیغاتی بدون هدف، باعث می‌شود نیمی از بودجه تبلیغاتی شما هدر برود. چرا که مردان هیچوقت مشتری آرایشگاه زنانه نیستند. اما با استفاده از سامانه پیام کوتاه می‌تواند فقط به بانوان پیامک‌ تبلیغاتی ارسال کند. این بانک شماره‌ها برای ارسال پیامک هدفمند به شما کمک‌ می‌کند. شما با خرید سامانه پیام کوتاه به بانک‌ شماره‌های طبقه‌بندی شده براساس شهر و منطقه، شغل، جنسیت، سن و کد پستی و … دسترسی دارید.

 

ایجاد باشگاه مشتریان

در یک سامانه پیام کوتاه امکانات متعددی وجود دارد که کار بازاریابی شما را راحت می‌کند. شما به تدریج با کار کردن با سامانه پیامکی به مرور با این امکانات آشنا خواهید شد (البته می‌توانید راهنمای شروع استفاده از پنل اس ام اس و آموزش ویدیویی کار با سامانه پیامک را مشاهده نمایید.)

 

ابزارهایی مانند ارسال پیامک تبریک تولد، ارسال پیامک خودکار اقساط، سیستم کد خوان و تایید اصالت کالا، قرعه کشی و نظرسنجی پیامکی، کارت ویزیت الکترونیکی،  و… به شما کمک می‌کند تعامل خود با مشتری را افزایش دهید و به تدریج مشتریان و درامدتان را افزایش دهید.

 

برای استفاده از سامانه پیام کوتاه نیازی به دستگاه خاصی نیست و شما با استفاده از موبایل، لپ تاپ، تبلت و …. (هر وسیله ای که به اینترنت وصل شود می تواند از سامانه پیامک استفاده نمایید)

 

کار کردن با سامانه پیامکی بسیار راحت است؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک سامانه پیامکی سادگی کار با نرم افزار پنل اس ام اس است.  شما می توانید به راحتی با پنل پیامک کار کنید و نیاز به دانش تخصصی خاصی نداشته باشد. شاید یکی از نزدیک‌ترین مثال‌ها از راحتی کار کردن با سامانه پیام کوتاه پنل ایمیل است که شما خیلی راحت از طریق آن می‌توانید ایمیل ارسال کنید، دریافت کنید.

 

 

سامانه پنل اس‌ام‌اس ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا با کمترین زمان پیامک خود را به دوستانتان ارسال کنید و یا تبلیغات خود را برای میلیون ها کاربر تلفن همراه ارسال نمایید. خدماتی که این نرم افزار تحت وب در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید