مزایای پیامک صوتی در بازاریابی

 

برای بازاریابی پیام صوتی، از نرم افزارهای ویژه ای برای ارسال پیام صوتی متناسب با مشتری استفاده می شود و از آن طریق با آنها به صورت شخصی و یک به یک ارتباط برقرار می شود. از جمله مزایای استفاده از پنل پیامک صوتی در کمپین های بازاریابی برای کسب و کار ها آسان میکنند، حالا با مزایای استفاده از پنل پیامک صوتی  بیشتر آشنا خواهیم شد!

 

  1. پیام صوتی قابلیت تنظیم ارسال در زمان آینده را دارد

می توانید پیام های صوتی خود را با استفاده از پنل  زمان بندی کنید و سپس پیام در زمان انتخابی شما به طور خودکار ارسال می شود. این کار باعث می شود شما به راحتی بتوانید روند ارسال پیامک های صوتی را خودکار کنید. فقط کافی است پیام های صوتی خود را ضبط کنید، و انتخاب کنید چه زمانی این پیام ها برای مشتریان شما ارسال شود! شما می توانید از قبل یک استراتژی بازاریابی کامل ایجاد کنید تا به صورت خودکار اجرا شود.

 

  1. هر پیام صوتی قابلیت شخصی سازی دارد

اگر شما نیاز به ارسال پیام های شخصی و سفارشی برای مشتریان خاص دارید. مثلاً یک مشتری که مدتی است از خدمات شما استفاده نکرده است . ارسال پیامک صوتی از طریق پنل پیامک انجام این کار را آسان می کند. می توانید به سرعت برای یک مشتری خاص صدایی ضبط کرده ، شخصی سازی و ارسال کنید. فقط در چند لحظه می توانید یک پیام شخصی و موثر ایجاد کنید که مطمئناً به شما کمک می کند رابطه خود را با مشتریان از سر بگیرید.

 

  1. پیامک صوتی احساس شخصی سازی بیشتری به افراد می دهد

پیامک ها، ایمیل ها و بیشتر تبلیغات معمولاً کاملاً غیر شخصی احساس می شوند. این اتفاق ارتباط مشتریان را با پیام بازاریابی شما دشوارتر می کند. از طرف دیگر پیام های صوتی بسیار شخصی هستند و مشتریان صدای شما را می شنوند! به همین دلیل ، پیام های صوتی راهی عالی برای برقراری ارتباط موثر با مشتری به صورت شخصی است. مشتریان شما صدای شما را خواهند شنید و به احتمال زیاد به پیام بازاریابی شما گوش می دهند.

 

  1. پنل پیام صوتی امکان ارسال همزمان صدا به صدها مشتری را دارد

مطمئناً شما همیشه نمی خواهید فقط به یک مشتری پیام دهید. اما با پنل پیام صوتی می توانید پیام های صوتی خود را به طور همزمان برای ده ها یا حتی صدها مشتری ارسال کنید. از همه بهتر ، این پیام های صوتی را میتوان به لیست های سفارشی مشتریان ارسال کرد. به عنوان مثال ، می توانید در مورد یک آفر ناهار در رستوران خود پیام صوتی برای مشتریان ارسال کنید و با در نظر گرفتن تخفیفی ویژه برای مشتریانی که اخیراً به رستوران شما نیامده اند، آنها را ترغیب به استفاده مجدد کنید. با هدف قرار دادن گروه های مختلف مشتریان با پیام صوتی سفارشی، می توانید تأثیر تلاش های بازاریابی خود را به حداکثر برسانید.

 

  1. بازاریابی از طریق سامانه پیامک صوتی بسیار مقرون به صرفه است

هزینه یک بیلبورد ، تبلیغ تلویزیونی یا حتی یک کمپین رسانه های اجتماعی می تواند بسیار بالا باشد. بازاریابی پیام صوتی روشی بسیار مقرون به صرفه برای تبلیغات تجاری شما است. با سامانه پیامکی، نیازی به سرمایه گذاری در تجهیزات خاص یا قرارداد خدمات ماهانه پرهزینه نیست. شما با پرداخت کمترین هزینه دسترسی به محیط سامانه برای ارسال پیامک و پیام صوتی را خواهید داشت و بر اساس تعداد پیام صوتی خود هزینه بسیار کمی را پرداخت خواهید کرد. در این روش می توانید اطمینان حاصل کنید که به احتمال ۹۰ درصد پیام شما شنیده خواهد شد و بازگشت سرمایه (ROI) خود را به حداکثر می رسانید. برخلاف تبلیغاتی مانند بیلبورد یا مجلات، تنها برای هر تماس تلفنی هزینه خواهید کرد!

 

  1. مشتریان تماس تلفنی را نادیده نخواهند گرفت

ما با تعداد زیادی پیام کوتاه ، ایمیل و سایر اعلانات بمباران شده ایم که نادیده گرفتن آنها آسان است. با این حال ، تماس های تلفنی هنوز هم یک روش بسیار فوری برای بازاریابی هستند. اکثر مردم همیشه به تماس تلفنی پاسخ می دهند، حتی اگر از یک شماره ناشناخته باشد. البته استفاده از این قدرت همزمان با مسئولیت پذیری مهم است. اگر با پیامهای صوتی به طور مداوم با آنها تماس بگیرید ، مشتریان احتمالاً عصبانی یا ناامید می شوند. اگر می خواهید از پیام های صوتی برای بازاریابی استفاده کنید . اطمینان حاصل کنید که بیش از حد از آنها استفاده نمی کنید و سعی کنید برای مشتریانی که پیام های شما را گوش می دهند. تخفیف های ویژه و سایر امتیازات در نظر بگیرید. با این کار اطمینان حاصل خواهید کرد که آنها به گوش دادن به پیام های بازاریابی شما ادامه خواهند داد.

این مواردی که نامبردیم بخشی از  مزایای استفاده از پنل پیامک صوتی در  سیستم بازاریابی بود که در مطالب بعدی راهکار های دیگری در رابطه با  رشد کسب و کار شما خواهیم داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید