مزایای پیامک یادآوری 

 

مزایای پیامک یادآوری 
مزایای پیامک یادآوری

مزایای پیامک یادآوری 

حالا شاید تعدادی از کاربران بپرسند که چرا به جای پنل پیامکی از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنیم؟! برای پاسخ به این سوال بیایید تا خیلی خلاصه با مزایای ارسال پیامک یادآوری قسط آشنا شویم:

 

امنیت بالا و حفظ اطلاعات کاربر

در پیامک یادآوری قسط اولین مسئله امنیت است. بگذارید به زبان ساده بگویم. اگر من از فروشگاه شما قسطی خرید کنم، شاید بخواهید در شبکه‌های اجتماعی گروهی برای یادآوری پرداخت قسط بزنید ولی من دوست نداشته باشم شماره‌ام را دیگران داشته باشند. به فرض که فروشگاهتان در واتساپ گروهی زد و هر ماه موعد پرداخت قسط را یادآوری کردید. علاوه‌بر شماره شخصی، شاید بسیاری از کاربران نخواهند دیگران در جریان خریدها، میزان قسط پرداختی و خریدهای بعدی‌شان قرار بگیرند.

 

راحت بودن مشتری را دست کم نگیرید!

مسئله دوم راحت بودن کاربر است. شاید تعداد زیادی از اطرافیان ما از فضای مجازی استفاده کنند. ولی هنوز عدۀ زیادی هستند که اصلاً رابطۀ خوبی با شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های چت در تلگرام و واتساپ ندارند. شاید حتی پیام یادآوری شما هم در حجم انبوه چت‌هایشان گم شود.

 

پس به جای بهانه آوردن، همین امروز برای یک بار هم که شده به تکنولوژی اعتماد کنید و با یک کلیک به مشتری یادآوری کنید که بیاید و اقساطش را سر وقت پرداخت کند.

 

بازاریابی دهان به دهان

حالا با ارسال پیامک یادآوری قسط علاوه‌بر سرعت بالای کار و هزینۀ خیلی خیلی کمتر، لیستی از مشتریان دارید که می‌دانید چه زمانی از فروشگاه شما چه چیزهایی خریدند؟! همین لیست در واقع مشتریان وفادار شما هستند و می‌توانند در بازاریابی و مشتری‌مداری کسب‌وکارتان مفید باشند. یعنی اگر امروز هوای مشتری را داشته باشید، در آینده نزدیک تاثیرش را در افزایش درآمد و تعداد مشتری هایتان می‌بینید.

 

بگذارید ساده‌تر بگویم. اگر من امروز از شما قسطی خرید کنم و از کیفیت کار راضی باشم، موعد پرداخت قسط را زودتر به من اطلاع دهید و امنیت حساب و کتابم را حفظ کنید. رضایت من به بازاریابی دهان به دهان برای فروشگاه شما منجر می‌شود. یعنی من فروشگاهتان را به دوستانم معرفی می‌کنم. دوستانم به دوستانشان شما را پیشنهاد می‌دهند و این زنجیره بزرگ و بزرگ‌تر می شود و بازی برد-برد ساده برای مشتری و خود شما خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید