ویژگی مشترکین وفادار خبرنامه پیامکی 

ویژگی مشترکین وفادار خبرنامه پیامکی 
ویژگی مشترکین وفادار خبرنامه پیامکی

 

شاید شما مشکلی در گسترش فهرست اعضای خبرنامه پیامکی تان ندارید. مشتریان جدید هر روزه در حال عضو شدن به فهرست شما هستند و به نظر می رسد همه چیز به خوبی و به آرامی در حال پیشرفت است.

اما، همواره در پس ذهن شما این سوال مطرح هست که “آیا افرادی که به عضویت فهرست خبرنامه پیامکی من درآمده اند واقعا مشتریان وفاداری هستند یا خیر؟”.

مطمئنا شما می خواهید که فهرست اعضای خبرنامه خود را گسترش دهید، اما به عضویت درآمدن افرادی که صلاحیت ندارند در طولانی مدت تاثیری بر کسب و کار شما نخواهد داشت. حتی ممکن است در مواردی بر روی تجارت شما تاثیری منفی داشته باشد.

در این مطلب می خواهیم که چند ویژگی مشتریان وفادار را برای شما بیان کنیم تا بتوانید بهتر مشتریان خود را بشناسید و بر اساس شناخت خود به آنها پیشنهاد دهید.

 

مشترک ، یک مشتری و حامی همیشگی است

 

منظور ما از همیشگی این نیست، که این شخص هر روز بی صبرانه منتظر شنیدن یک خبر درباره شما است. منظور این است که اگر شما سوابق و مدارک فروش خود را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که در مدتی طولانی این شخص همواره از شما و محصولاتتان استقبال کرده است.

وقتی که یکی از اعضای خبرنامه شما یک مشتری همیشگی است، متوجه می شوید که این فرد برای این با شما ارتباط برقرار کرده است که همیشه از شما خبر دریافت کند. آنها عضو خبرنامه شما نشده اند تا تنها یک بار از محصولات شما استفاده کنند.

آنها همیشه منتظرند تا پیشنهاداتی ارزشمند را برای آنها ارسال کنید.

 

ارتباط عضو خبرنامه پیامکی از طریق ابزارهای مختلف است

 

نمی گوییم که استفاده بازاریابی پیامکی برای یک کسب و کار کافیست. در واقع، ما به عنوان بازاریابان حرفه ای می دانیم که قرار دادن تمامی بودجه خود بر روی یک چیز چه قدر خطرناک است.

به همین دلیل بهتر است که اعضای خبرنامه پیامکی خود را ترغیب کنید تا از روش های دیگر نیز با شما در ارتباط باشند مانند شبکه های اجتماعی و ایمیل و … .

بهتر است که کمپین های خود را به گونه ای مدیریت و راه اندازی نمایید تا بتوانید از طریق ابزارهای مختلف آنها را گسترش دهید.

 

تاکید عضو خبرنامه پیامکی همواره بر روی ارتباط از طریق تلفن همراه است

 

یک مشترک خبرنامه پیامکی همیشه منتظر دریافت یک پیامک از جانب شماست.  آنها تلفن همراه خود را از خود دور نمی کنند و مطمئن باشید که تمامی پیامک های شما را خواهند خواند.

اگر اعضای خبرنامه پیامکی تان به تازگی به این سیستم آشنا شده اند، مطمئنا در ابتدا برای ارتباط برقرار کردن با آنها کمی دچار مشکل خواهید شد.  ممکن است که آنها پیامک شما را در زمان تعیین شده مطالعه نکنند و یا اصلا آن را نخوانند.

دیدگاهتان را بنویسید