پنل اس ام اس  برای  سینما

 

پنل اس ام اس  برای  سینما
پنل اس ام اس  برای  سینما

پنل اس ام اس  برای  سینما  ابزار بسیار مفیدی برای تبلیغات سینماها می باشد. سامانه ارسال پیامک این امکان را به سینماها می دهد که تماشاچیان بیشتری را به سالن های سینما کشاند و کسب و کار خود را گسترش دهند. با توجه به بازار رقابتی موجود در صنعت سینمای امروزی، لازم است که سینماداران روش های موثری را در بازاریابی پیش بگیرند و پیامک ابزار فوق العاده ارزشمندی برای سینماها به شمار خواهد آمد. در زیر برخی از کاربردها و مزایای بازاریابی پیامکی برای سینماها را برای شما نام می بریم.

 

ارتباط صمیمی با مشتریان

برقراری ارتباط دوستانه با مشتریان عامل موفقیت در هر کسب و کاری است. بازاریابی پیامکی می تواند شما را به مشتریانتان نزدیک کند و اعتماد آنها را جلب نماید. سینماها می توانند برای مشتریان دائم خود پکیج های ویژه در نظر بگیرند. مانند بلیت های VIP و … .

 

مقرون به صرفه

یکی از ویژگی های منحصر بفرد بازاریابی پیامکی، مقرون به صرفه بودن آن می باشد. اگر شما بازاریابی پیامکی را با دیگر ابزارهای تبلیغاتی مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که ارزان ترین نوع تبلیغات است اما تاثیر گذارترین نوع آن نیز می باشد. از آنجایی که با استفاده از بازاریابی پیامکی مخارج و هزینه های تبلیغات کم می شود، می توانید با استفاده از مبلغ باقیمانده برای بهبود بخشیدن و ارتقای کیفی سینما استفاده نمایید.

 

پر کردن صندلی های سالن

بازاریابی پیامکی می تواند خیل عظیم جمعیت را به سالن سینمای شما بکشاند. پیامک مناسب ترین ابزار برای خبر رسانی و ترغیب مشتریان می باشد. در گذشته ابزاری چنین قدرتمند برای دسترسی به مشتریان وجود نداشت اما با ظهور پدیده ی بازاریابی پیامکی این مشکل به راحتی رفع شده است. توجه داشته باشید که 90% از افراد جهان دارای تلفن همراه هستند و بیشتر این افراد همیشه آن را با خود به همراه دارند. پس مطمئنا پیام ارسالی شما توسط آنها خوانده خواهد شد.

 

جذب مشتری های جدید

بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتری های جدید به سالن سینمای شما می باشد. هرچه تعداد مشتریان شما بیشتر باشد، سود شما بیشتر خواهد بود و شهرت سینمایتان در این صنعت گسترش می یابد. می توانید با ارسال کوپن های تخفیف پیامکی مشتریان بسیاری را به سمت سالن های سینما بکشانید. تعداد افرادی که بلیت نیم بهای یک فیلم خوب را رد کنند، بسیار کم است. همچنین می توانید خدمات و سرویس های جدیدی را که راه اندازی کرده اید به آنها اطلاع دهید.

 

بهبود ارائه ی خدمات

از بازاریابی پیامکی می توان جهت ارتقا به خدمات مشتریان استفاده کرد. شما می توانید با ارسال پیامک به مشتریان، آن ها را از جدیدترین فیلم های سینمایی که اکران می نمایید آگاه سازید یا سانس های مربوط را به آنها اطلاع دهید. می توانید عناوین فیلم هایی که قرار است در آینده اکران کنید را برای آنها ارسال نمایید. همچنین اگر مراسم افتتاحیه ی یک فیلم همراه با حضور عوامل فیلم قرار است در سینمای شما انجام شود، به راحتی می توانید افراد مختلف را از این وقایع آگاه سازید. مطمئن باشید که این کار پس از مدتی نام سینمای شما را به عنوان یک برند مطرح خواهد ساخت.

 

نتیجه گیری 

موارد بالا تنها بخش کوچکی از مزایای بازاریابی پیامکی برای سینما است. مطمئنا هیچ مدیر لایقی چنین خدمات ارزنده ای را نادیده نخواهد گرفت. بازاریابی پیامکی همان چیزی است که به آن احتیاج دارید. بین تمامی افرادی که از سامانه ارسال پیام کوتاه جهت تبلیغات استفاده می کنند، سالن های سینما بیشترین سود را خواهند برد. بازاریابی پیامکی این امکان را به صاحبان سینما می دهد که اطلاعات خود را به راحتی در اختیار همگان قرار دهند و سوددهی خود را بیشتر کنند. اگر تاکنون سینمایتان از سامانه پیام کوتاه استفاده نمی کرد، اکنون وقت دریافت یک سامانه پیام کوتاه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید