پنل اس ام اس در داروخانه‌ 

پنل اس ام اس در داروخانه‌ 
پنل اس ام اس در داروخانه‌

 

پنل اس ام اس در داروخانه‌ 

 

پنل پیامکی در داروخانه‌ می‌تواند برای افزایش فروش و البته حفظ ارتباط با مراجعه کننده استفاده شود.

 

در جایگاه مدیر داروخانه کافیست کمی خلاق باشید تا بتوانید از پنل پیامکی برای خدمت به بیماران و البته افزایش میزان فروشتان استفاده کنید. 

 

به‌ طور کلی استفاده از پنل اس ام اس در داروخانه‌ را می‌توان به دو نوع تقسیم کرد:

 

  • استفاده از پنل اس ام اس در جذب مشتریان جدید
  • استفاده از پنل اس ام اس در حفظ مشتریان

پنل اس ام اس و جذب مشتریان جدید

 

اگر با پنل اس ام اس در داروخانه دنبال افزایش صعودی فروش خود هستید، نباید از جذب مشتریان جدید غافل شوید. این می‌تواند بهترین انتخاب برای اولین افزایش فروش پس از راه‌اندازی داروخانه باشد.

 

مثلاً شرایطی را در نظر بگیرید که هنوز کسی داروخانه تازه تاسیس شما را در این منطقه نمی‌شناسد و اطرافتان هم درمانگاه یا بیمارستانی نیست. حالا کافیست با اطلاع‌رسانی جامع و کم‌هزینه حضور خود را به آن‌ها اطلاع دهید.

 

احتمالاً در ابتدای کار هنوز بودجۀ زیادی برای تبلیغات ندارید. پس توصیه می‌کنم یک پنل پیامکی تهیه کرده و حضورتان در آن منطقه را به اطلاع اهالی برسانید.

 

داروخانه و حفظ مشتریان قدیمی

پس از راه‌اندازی داروخانه و جذب مشتریان جدید، نیاز دارید تا رابطه خود را با آن‌ها حفظ کنید. اگر بتوانید به‌خوبی اعتماد آنها را جلب کنید، می‌توانید مطمئن شوید که آ‌نها به‌صورت دائمی از خدمات شما استفاده خواهند کرد.

 

یکی از روش‌های حفظ ارتباط با مشتریان، ارسال پیامک برای مشتریان قدیمی است. می‌توانید از طریق باشگاه مشتریان ارسال پیامک تبریک تولد، سررسید یادآوری خرید داروهای خاص برای برخی بیماری‌ها، اطلاع‌رسانی تامین داروهای کمیاب و … داشته باشید. اما برای این دو مورد مهم از کدام ابزارهای پنل می‌توانید استفاده کنید؟

 

داروخانه و مراکز دارویی نیز مانند سایر کسب‌وکارها می‌توانند از ابزار  پیامکی  استفاده خوبی ببرند. الان هم بسیاری از داروخانه‌ها از پنل اس ام اس استفاده می‌کنند. با توجه به رقابتی شدن تبلیغات داروخانه‌ها احتمالاً به زودی تمام داروخانه‌ها برای پیشرو شدن از پنل اس ام اس استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید