کارایی پنل اس ام اس 

 

 کارایی پنل اس ام اس 

 

اگر کسب‌وکارتان را تازه شروع کردید، بد نیست که اول از همه با کارایی پیامک آشنا شوید. در حال حاضر بازاریابی پیامکی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. از طرف دیگر، ایدۀ بازاریابی پیامکی اجازه ‌ای هم یک روش فوق‌العاده برای رشد کسب‌وکارهاست. 

برخی از کارایی های پنل اس ام اس را ذکر خواهیم کرد:

 

 کوپن پیامکی

اولین کارایی پیامک ارسال کوپن است. شما می‌توانید از طریق پیامک پیشنهادات و تخفیفات ویژۀ خود را در اختیار مشتریان قرار دهید، چون بیش از 97% پیامک‌ها ظرف 5 دقیقه خوانده می‌شوند.

 

 دعوت‌ به رویداد

می‌خواهید مشتریان خود را به یک رویداد ویژه دعوت کنید؟ بیایید یک پیامک انبوه به تمام آنها بفرستید و با هزینه‌ای به مراتب مناسب‌تر و لحنی صمیمانه از آن‌ها برای شرکت در رویداد دعوت کنید.

 

 

یادآوری

سومین کارایی پیامک که با ابزاری به اسم ارسال زماندار انجام شدنیست، یادآوری، سررسید قرارهای مهم و پرداخت‌های ضروریست.

 

فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما چیست! در هر صورت نیاز به تعامل با مشتریان و یادآوری‌هایی دارید که باید در زمان مقرر برای مخاطب فرستاده شود و در این مورد هیچ چیز سریع‌تر از ارسال پیامک عمل نمی‌کند.

 

 یادآوری قرار ملاقات

اگر کسب‌وکارتان با قرارومدار های مکرر و پشت سر هم است، می‌توانید سامانۀ ارسال پیامک را به طریقی تنظیم کنید که در زمان تعیین شده و به صورت شخصی‌سازی با نام و نام خانوادگی فرد یک پیامک با لحن صمیمی فرستاده شود و این قرار ملاقات‌ را به آن‌ها یادآوری کند.

 

 برگزاری مسابقه و نظرسنجی

اگر به دنبال برگزاری مسابقه هستید یا می‌خواهید با نظرسنجی در جریان رضایت مشتریانتان قرار بگیرید، باز هم می‌توانید از کارایی پیامک استفاده کنید. مثلاً می‌توانید از مشتریان بخواهید که برای شرکت در نظرسنجی عدد 1 را بفرستند یا برای حضور در مسابقه کلمۀ شروع را به سامانه شما ارسال کنند. به این ترتیب علاوه بر درگیر کردن مشتریان می‌توانید یک لیست از شمارۀ مخاطبان هم داشته باشید.

 کارایی پنل اس ام اس 
کارایی پنل اس ام اس

تبلیغ محصولات جدید

اگر کالا یا خدمات جدیدی را به بازار عرضه کرده‌اید، می‌توانید با ابزار ارسال انبوه تبلیغ خود را برای تعداد زیادی از مشتریان بفرستید. بهتر است که تبلیغ انبوه همراه با کد تخفیف باشد و علاوه‌بر دفترچه تلفن خودتان برای مشتریان دیگر هم ارسال شود و به نوعی جذب مشتری باشد.

 

اطلاع‌رسانی کنید

اگر می‌خواهید اطلاعاتی را در اختیار عموم مردم قرار دهید، باید از هفتمین کارایی پیامک یعنی اطلاع‌رسانی استفاده کنید. شما می‌توانید با استفاده از امکان وب‌سرویس پیامکی سامانه ارسال اس ام اس را به سایت وصل کنید. اخبار مهم، کدهای تائید و رمزهای عبور یکبار مصرف را برای مشتری بفرستید.

 

دیدگاهتان را بنویسید