درباره ما

توسعه سامان فعالیت خود را بصورت تخصصی از سال 1381 در زمینه تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات آغاز کرد. فعالیت های شرکت در سه مسیر کلی تولید بازی های رایانه ای، تولید سیستم های تحت وب و ارائه زیرساخت های تخصصی تحت وب و سرویس های کاربردی اینترنت می باشد.

در حوزه تولید نرم افزار اس ام اس، شرکت با توجه به رویکرد بین المللی و با تکیه بر تجربیات خود در بازارهای جهانی از سال 1384 وارد عرصه تولید نرم افزار smspanel شد.

سال 1384
 • راه اندازی MihanSMSCenter:

  این پروژه با هدف ارائه خدمات متنوع پیام کوتاه بر بستر یک Platform متمرکز Multi Gateway افتتاح شد. این پروژه به AirTel هندوستان، O2 انگلستان ، شرکت مگفا، شرکت آتیه و به شرکت اسپادان اصفهان متصل بود و امکان ارسال و دریافت پیامک را بر روی کلیه این بستر ها ارائه می کند.

  زیر ساخت فنی MihanSMSCenter بر پایه یک سرور SDP نسل یک بوده و برای ارسال و دریافت پیامک ها ازSMPP و HTTP web service استفاده می شود
سال 1385
 • توسعه ارتباط و همکاری با O2 و AirTel در حوزه SDP و راه اندازی یک World Wide Routeبا هدف گسترش خدمات VAS برای پروژه های اینترنتی. در این دوره فاز اول پروژه GlobalSMSCentre کلید خورد و سعی شد، در ابتدا امکان ارسال پیامک به بیش از 800 اپراتور در حدود 200 کشور دنیا ایجاد شد. سپس با عقد قرارداد با اپراتورهای معتبر دریافت Premium number جهت راه اندازی خدمات VAS صورت گرفت.
 • انتشار SMSpanel نرم افزار تخصصی مدیریت ارسال و دریافت پیامک ( ویژه سازمان ها و صنایع )
سال 1386
 • راه اندازی SDP برای شرکت RouteSMS هندوستان جهت توسعه بخش Premium number در حوزه VAS
 • توسعه خدمات پیام رسان بین المللی و سرویس های GlobalSMScentre در دفتر شرکت در انگلستان، ارائه سرویس های خاص در حوزه in-App Purchase برای بازی های Browser based
سال 1387
 • انتشار نسخه بین المللی SMSpanel– ارسال با نام تجاری اختصاصی، ارسال بین المللی، ارتباط به بیش از 800 اپراتور تلفن همراه در سراسر کشور، پنل ویژه برای راه اندازی سرویس های ارزش افزوده
سل 1392
 • رونمایی نسخه جدید TSMessaging platform که با پروتکل AMQP کار می کند. سرعت بسیار بالا ( میانگین 500 هزار پیام در ثانیه ) یکی از مهمترین ویژگی های این نسخه جدید می باشد.
 • جایگزینی TSMessaging platform با سرور SMPP قدیمی شرکت که در حوزه ارسال پیامک در داخل و خارج از کشور فعالیت داشت. از آن پس مدیریت ارسال و دریافت پیامک ها از طریق این زیرساخت پیام رسانی مدرن انجام می شد.
سال 1397
 • جایگزینی TSMessaging platform با سرور SMPP قدیمی شرکت که در حوزه ارسال پیامک در داخل و خارج از کشور فعالیت داشت. از آن پس مدیریت ارسال و دریافت پیامک ها از طریق این زیرساخت پیام رسانی مدرن انجام می شد.