دموی نرم افزار سامانه ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه تحت وب (SMS Panel)

user name : user
password : user

سوالات متداول

محدودیتی از نظر تعداد دفعات ارسال پیامک یا محدودیت روزانه برای ارسال پیامک انبوه وجود ندارد، هر تعداد که بخواهید می‌توانید پیامک ارسال نمایید. (به‌شرط آنکه شارژ در حساب کاربری شما وجود داشته باشد)

با بررسی روش‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی می‌توان به این نتیجه رسید که پیامک ارزان‌ترین، سریع‌ترین و مستقیم‌ترین راه اطلاع‌رسانی و تبلیغات محصولات است که حتی شرکت‌های بزرگ نظیر فیس بوک، گوگل، و… برای اطلاع‌رسانی کد از پیامک استفاده می‌کنند به عنوان مثال شما با هزینه‌ی کمتر از 30 هزار تومان به بیشتر از هزار نفر می توانید تبلیغات داشته باشید که یکی از ارزانترین راه‌های تبلیغات می‌باشد.

خیر؛ این سرویس کاملاً تحت وب تعریف شده است و نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری روی سیستم‌عامل ندارد، در واقع شما تنها به اینترنت و یک مرورگر به‌روز‌ (فایرفاکس، گوگل کروم و…) احتیاج پیدا می‌کنید.

برای خرید شارژ سامانه پیامک می‌توانید به قسمت خرید اعتبار مراجعه و خریدشارژ  را انجام دهید که به دو روش میتوانید انجام دهید

1- پرداخت از طریق کارت‌های عضو شتاب

2- واریز به شماره حساب و کارت شرکت و اعلام آن به بخش بازرگانی و یا ثبت در پنل

به تعرفه خرید سامانه پیامکی، هزینه‌ مالیات اضافه نخواهد شد و مبلغ اعلامی با احتساب مالیات بر ارزش‌افزوده است ولی بر روی تعرفه شارژ پیامک 9% مالیات بر ارزش‌افزوده مطابق قانون مالیاتی اضافه می‌شود. در صورت نیاز به فاکتور بعد از خرید سامانه پیامک می توانید با واحد بازرگانی تماس حاصل نمائید.

همچنین از ابتدای سال 99، طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و باتوجه به بند الحاقی تبصره 15 لایحه بودجه سال 99، مبلغ 10 ریال “در زمان ارسال” به مبالغ فوق اضافه می‌گردد و به حساب خزانه دولت واریز می‌شود.

خیر؛ پشتیبانی هزینه‌ای ندارد. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت هرگونه مشاوره یا رفع هرگونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این کار توسط وب‌سرویس قابل انجام است، مستندات و نمونه کدها به زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی در بخش وب‌سرویس وجود دارد.

بله؛ ولی تا میزان ارسال پیامک ماهیانه، هزینه دریافت پیامک رایگان است و برای الباقی 20 ریال به ازای هر پیامک دریافت می‌شود.

بله؛ تمام پیامک‌هایی که مخابرات برگشت می‌زند (وضعیت خطا) و بعبارتی در هر مرحله‌ای از ارسال برگشت داده شود، هیچ هزینه‌ای اصلا گرفته نخواهد شد.

خیر؛ علی رغم اینکه آپدیت‌های مکرری در سامانه انجام می‌شود، هیچ هزینه‌ای از کاربران سامانه برای تمدید دریافت نمی‌شود.

خیر؛ این امکان از طریق وب سرویس در پنل نمایش داده می‌شود، شامل هیچ هزینه‌ای نیز نمی‌شود.

خیر؛ نرم افزار به گونه‌ای طراحی گردیده که تنها زمانی که می‌خواهید ارسال پیام داشته باشید و یا زمانی که می‌خواهید پیام‌های رسیده را دریافت نمائید، نیازمند اتصال موقت به شبکه اینترنت می‌باشد.